Uzmanlık Alanlarımız

Uzmanlık Alanlarımız

Uzman Psikolog Özlem DURHAT

Çift Terapisi

Eşler arasında süre giden sorunlar, iletişim problemleri, bitmek tükenmek bilmeyen anlaşmazlıklar olabilmektedir.

Şiddetli geçimsizlik, cinsel yaşama dair sıkıntılar, fiziksel ya da psikolojik şiddet gibi gerekçeler, psikolojik destek almak için yeterlidir.

Bireysel olarak yaşanan menopoz, andropoz, emeklilik gibi, zaman zaman psikolojik boyutları ağır olabilen dönemsel olaylar meydana gelebilmektedir. Ayrıca sosyoekonomik problemler, sağlık sorunları ya da olağanüstü olaylar da yine çiftler arasında ciddi sıkıntılar yaşanmasına neden olabilen durumlar arasında yer alır.

Samsun Psikolog ile değişimin, yenilenmenin; huzurlu, keyifli, mutlu ve başarılı bir yaşamın kapılarını açma fırsatı elinize geçiyor. Gelin, daha iyiye giden yola birlikte çıkıp, sizin için en iyi geleceğe birlikte ulaşalım.

Psikolojik Destek

Aile, eş ve evlilik terapisi alanlarında hizmet veren Samsun Terapi, Uzman Psikolog Özlem Durhat’ın liderliğinde, eşinizle aranızdaki her tülü problemin çözümü için size en etkili yolu göstermeyi misyon ediniyor.

Aile, eş ya da evlilik temelli psikolojik destek, gerekli görüldüğü durumlarda bireysel psikoterapi ile paralel olarak da yürütülebiliyor. Böylece psikolojik anlamda eksiksiz bir destek mekanizması hayata geçirilerek tedavi süreci hızlandırılıyor.

Uzman Psikolog Özlem Durhat tarafından verilen terapi desteği ile sorunlarınızın üstesinden gelebilir, daha sağlıklı ve başarılı bireyler olarak hayata kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Samsun Psikolog  sizi anlayan, problemlerinize empatiyle yaklaşan, hislerinize ortak olan bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Kendiniz ya da sevdikleriniz için hayal ettiğiniz yaşamları kurmanıza sonuna kadar yardımcı olmaya hazır.

Samsun terapi olarak, Uzman Psikolog Özlem DURHAT eşliğinde, hayatınızın her döneminde hislerinize dokunmaya, yanınızda yer almaya ve psikolojinizin sonuna kadar destekçisi olmaya hazırız.